ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY: SIECI SPRZEDAŻY ORAZ INSTALATORÓW

 

Poszukujemy na terenie całego kraju Partnerów do współpracy przy sprzedaży pieców elektrycznych ECO HEIZ posiadających swoich własnych handlowców, oraz firmy instalatorskie, które będą instalować te urządzenia u Klientów.
Jeśli jesteś jednym z tych których poszukujmy, zapoznaj się z informacjami poniżej i wypełnij odpowiedni formularz.

 

 

WSPÓŁPRACA PRZY INSTALACJI PIECÓW ELEKTRYCZNYCH ECO HEIZ

 Jesteś instalatorem CO/CWU, prowadzisz sklep lub hurtownię – współpracuj z nami i zarabiaj podwójnie na sprzedaży oraz instalacji pieców elektrycznych ECO HEIZ!

 

 

Zapraszamy do współpracy sklepy z armaturą, hurtownie oraz Instalatorów z doświadczeniem w wykonywaniu, przeróbkach oraz serwisowaniu instalacji centralnego ogrzewania (CO) i ciepłej wody użytkowej (CWU). Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

Mamy propozycję dla CIEBIEwyślij zgłoszenie poprzez formularz poniżej  – oddzwonimy i powiemy od czego zacząć!

ZGŁOSZENIE - INSTALACJE CO/CWU

4 + 11 =

WSPÓŁPRACA Z HANDLOWCAMI I GRUPAMI SPRZEDAŻOWYMI

Jesteś ambitny, lubisz zdrowe układy w pracy – zarabiaj na prowizji od sprzedaży urządzeń. Masz już grupę sprzedażową lub doświadczenie w zarządzaniu grupą handlowców? – otwórz biuro handlowe ECO HEIZ!

Budujemy w całym kraju sieć sprzedaży wysokowydajnych pieców elektrycznych ECO HEIZ dla firm i domów prywatnych. Masz doświadczenie w sprzedaży lub prowadzisz obecnie grupę sprzedażową w dowolnej branży? Dołącz do nas i zaoferuj Klientom wyjątkowe korzyści z taniego i wygodnego ogrzewania prądem domu i ciepłej wody!

 

Mamy propozycję dla CIEBIEwyślij zgłoszenie poprzez formularz poniżej  – oddzwonimy i powiemy od czego zacząć!

ZGŁOSZENIE - HANDLOWIEC, GRUPA SPRZEDAŻOWA

3 + 15 =

Dla naszych Partnerów organizujemy szkolenia w Polsce a także w Niemczech w siedzibie producenta urządzeń.

 

Szkolenia dla Instalatorów i Sprzedawców ECO HEIZ

Autoryzowany Instalator – osoba która posiada wiedzę i sprzęt z zakresu instalacji centralnego ogrzewania i centralnej wody użytkowej, oraz została przeszkolona z zakresu montażu i serwisowania pieców elektrycznych ECO HEIZ. Autoryzowany Instalator po przeszkoleniu może liczyć na dodatkowe korzyści ze współpracy!

Wierzymy, że profesjonalna obsługa Klientów to klucz do sukcesu, dlatego wciąż szkolimy, aby podnosić jakość i wiedzę naszych Partnerów: Handlowców oraz Instalatorów. Autorski system szkoleń pozwala nam skutecznie przekazywać wiedzę i pozyskiwać do współpracy nowych instalatorów, handlowców oraz grupy sprzedażowe.

Dzięki szkoleniom organizowanym przez nas nauczysz się:

  • Jak poprawnie instalować piece elektryczne ECO HEIZ
  • Jak dobrać odpowiedni piec elektryczny ECO HEIZ do instalacji CO/CWU?
  • Jak pozyskiwać Klientów?
  • Jak optymalnie zorganizować pracę?
  • Jak przygotować ofertę?
  • Jak przeprowadzić rozmowę handlową?
  • Co zrobić, aby nigdy nie zabrakło Ci Klientów?

… wiele innych tematów, które są niezbędne w pracy profesjonalnego Instalatora i Doradcy ECO HEIZ

PORÓWNANIE POMPY CIEPŁA ORAZ PIECA ELEKTRYCZNEGO ECO-HEIZ

Jeśli chcesz zobaczyć konkretny przykład rocznego zużycia energii przez pompę ciepła oraz piec elektryczny ECO HEIZ – zapisz się poniżej – otrzymasz dostęp do szczegółowych danych przykładowej instalacji ECO HEIZ ze zdjęciami oraz informacjami na temat zużycia mediów i kosztów we współpracy z instalacją fotowoltaiczną!

Odbierz RAPORT

Twój koszyk:

Odbierz RAPORT ROCZNYCH KOSZTÓW

Ogrzewanie prądem jest nie tylko wygodne ale od teraz może być także tanie! - dzięki rewolucyjnemu ogrzewaniu rdzeniowemu ECO HEIZ.

Porównanie rzeczywistych kosztów używania pieca elektrycznego ECO HEIZ oraz pompy ciepła do ogrzewania domu (CO) oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej! (CWU).

Adres e-mail
Imię
Telefon

Dziękujemy za zapisanie się!